Antika Avize

Antika Avize sayesinde evlerinizdeki aydınlatma sistemi de değişebilir. Antika avize satış işlemi sırasında nakit ödeme sayesinde gelirinizden sarsılmadan satış işleminizi yaparak yüzünüzü güldürebiliriz. Antik avizeler, özellikle eski ve yeni olanları harika şekillerde karıştırılmış olan yeni dekor tarzlarıyla bu günlerde evlerde gittikçe popüler hale geliyor. Yüksek tavanlar ve farklı tarz evlerde, özellikle odanın dağınık hissettirmediğinden avizeyi her oda için ideal bir parçaya dönüştürebilir. Antik avizeler, geleneksel olarak bir evin havasını değiştirebilir.

Günümüzde antika avizeler, geleneksel ve modern karışımı harika dekoratif bir stil sergileyen birkaç modern ışığın yayabileceği evlerde aydınlatmasına cazibe yaratır. Aynı zamanda bazı antika sevenlerde çok şık ofislerde bile bu tarz avizeleri kullanabilmektedir. Popülerliğini kaybetmeden evlerdeki yerini alan Eski antika avizeler kristallerin muntazam görüntüsü ile şıklık yaratarak herkesi büyüleyebilir. Salonlarda tercih edilen bu şahane antika avizeler misafirlerinizi ağırlarken ışığın güzelliğiyle keyifli dakikalar geçirmenize olanak sağlayabilir.

Evlerinizde satmak istediğiniz antik bir avize niz var ve kar elde etmek istiyorsanız antika alımı kategorisinde deneyimli personelleriyle evinizde bulunan ya da ailenizden kalmış kıymetli eşyalarınızı gerçek koleksiyon erler ve antika meraklılarına ulaştırma görevini üstlenen firmamız satmak istediğiniz her nevi ürünü piyasa fiyatlarının üzerinde nakit olarak en yüksek teklifle satın almaktayız.

Halk arasında alım satımı yasal olarak yapılabildiği gibi tarihi eserlerin alım satımının yapılması bazı kanunlara bağlıdır. Firmamız eski ve antika değeri taşıyan antikaları alan ve eski ve antika değeri taşıyan antikaları satan bir şirkettir.

Bir eşyanın antika olabilmesi için illaki eski olması yeterli değildir. Aynı zamanda nadir bulunması ve zamanın veya döneminin belirli izlerini yansıtması gerekmektedir. Belirli kriterler ve özellikler alınacak antika eşya için özel anlam taşımaktadır. Özel sanatkarlık veya işçilik gibi vasıfların görülebildiği, nadir ve paha biçilmez olması durumu da göz ardı edilmez.

Uluslararası arena da sergilenen ve büyük müzayedeler de satışa çıkan birçok antika eserini antika eşya alanlar takip ederler. Kimi zaman hobi olarak başlayan bu işin bir anda meslek haline dönüşmesi de kaçınılmaz bir tecrübedir. Antika eşya veya bu tür antika eserlerin takibini yapan koleksiyoncular bunu bir meslek haline getirmişlerdir.

İletişim & WhatsApp

+90 532 235 30 74