Antika Halı Alanlar

Antika Halı Alanlar olarak şahane dokuması ile faklı motif tasarımı olan tüm halılarınızı alımlarını yapmaktadır. Desenleri son derece özgün olan hereke halılarınızı inceleyen firma çalışanları değerinde fiyat vererek ödemesi nakit olacak şekilde halılarınızı almaktadır. Çeşitli renk ve motifler ile işlenmiş halılarınızı satarak antika sevenler ile buluşturabilirseniz.

Hereke halıları geniş bir tasarım ve renk çeşidine sahiptir. Temelde üç çeşit ile ünlenen türk halıları diye bilinen bu değerli parçalar dünyada da popülerlik kazanmıştır. Eski Hereke halıları figüratif desenler ve benzeri diğer desenlerle geniş salonlara yerleştirilmek üzere tasarlanmıştır. Türkiye’de üretilen Hereke halılarında yün, ipek, deve tüyü ve pamuk kombinasyonu kullanılmaktadır. Bazen tasarımın tamamlanması için altın ve gümüş iplikler de kullanılır.

Antika Halı Alanlar

Antika Halı Nasıl Alınır?

Antikahane objenin görülmesine ve objeye değer katan kriterlerin tespitinde uzman bir şirkettir. Antika alan / satan şirketimizle iletişime geçerek sahibi olduğu veya almak istediği ürünle ilgili bilgi alabilir. Hizmetlerimiz tamamen yasaldır. Tarihi eser ve diğer yasa dışı ürün alım ve satımı yapılmaz.

Eski Hereke halı yapılan ön değerlendirme sonrası  Antika Halı Alanlar olarak ekspertiz imiz objeyi yerinde görmek için verilen adrese gelebilir.
Yapılan değerlendirme sonucu objenin Antika Halı için bir değeri olduğu anlaşıldığı takdirde alım / satım için gerekli teklif verilir.

Antika Halı Fiyatları

Dünyanın dört bir yanından insanlar bu halıları koleksiyon olarak alıyor ve evlerinde tutuyorlar. Bütün bu halı çeşitleri, antika halı severlerin gözünde onlara takdire şayan farklı özelliklere sahiptir. Antika hereke halı alan yerler olarak sizleri bu şahane görünümlü halılar ile tanıştırabiliriz. Her bir dokumasında kişinin zevkine hitap edecek halılarınızı satarak antika halı ile ilgilenen insanların kullanımına yardımcı olabilirsiniz.

Antika Halı Alan Yerler

Halı Alan Yerler Dünyanın dört bir yanından insanlar bu halıları koleksiyon olarak alıyor ve evlerinde tutuyorlar. Bütün bu halı çeşitleri, antika halı severlerin gözünde onlara takdire şayan farklı özelliklere sahiptir. Antika hereke halı alan yerler olarak sizleri bu şahane görünümlü halılar ile tanıştırabiliriz. Her bir dokumasında kişinin zevkine hitap edecek halılarınızı satarak antika halı ile ilgilenen insanların kullanımına yardımcı olabilirsiniz. antika halı alan yerler

Antika Halı Ekspertiz

Antika Halı Ekspertiz Hizmetimiz ücretsizdir. Halk arasında alım satımı yasal olarak yapılabildiği gibi tarihi eserlerin alım satımının yapılması bazı kanunlara bağlıdır. Firmamız eski ve antika değeri taşıyan antikaları alan ve eski ve antika değeri taşıyan antikaları satan bir şirkettir. Antika Halı Ekspertiz

 

Antika Halı Alanlar Ürünleriniz, Değerinde nakit olarak alınır. GSM: +90 532 235 30 74

Tag: Antika Halı Alanlar, Antika Halı, Eski Antika Halı, Antika Halı Fiyatları, Antika Halı Ekspertiz