Antika Kaftan Alanlar

Antika Kaftan Alanlar Eski eşyaları sevenler için ve bulduğunuz eskiye dair eşyaları da antika değerinde satış yapmak adına sizler de sitemizden yararlanabilecek daha uygun kendi değer fiyatına da birçok antika arınızı antika alanlara satabileceksiniz.

Kaftan, Kadife (çatma-kemha) gibi kalın kumaşlardan dikilen uzun etek ve genellikle kısa kollu, önü yırtmaçlı, kaytanlarla tutturulan üst giyim. İran ve Arap ülkelerinde de kullanılan kaftan, Osmanlı Sarayı ve çevresinin başta gelen giyimidir.

Devlete önemli hizmeti geçenlere kaftan armağan etmek bir gelenek haline gelmiştir. Kaftan, askeri teşkilata da girmiş, yeniçeriler entarilerinin üstüne giydikleri kaftanlarının uçlarını, ayaklarına dolaşmasın diye bellerine sokmuşlardır.

Antika Kaftan Fiyatları

Eski Kaftan fiyatlarını belirlerken eski eşyanın yapısal durumuna önem verir. Eski Kaftan fiyatı ürünün temiz ve titiz kullanılmasında daha değerli olur ve her ürünün kendine özgü fiyatı vardır.  Kaftanların en süslü ve değerli olanları padişah kaftanlarıdır. Bazı kaftanlar ayrıca taşlar ve incilerle süslenmiştir.

Antika Kaftan

Antika Kaftan Nasıl Alınır?

Antika Kaftan objenin görülmesine ve objeye değer katan kriterlerin tespitinde uzman bir şirkettir. Antika alan / satan şirketimizle iletişime geçerek sahibi olduğu veya almak istediği ürünle ilgili bilgi alabilir. Hizmetlerimiz tamamen yasaldır. Tarihi eser ve diğer yasa dışı ürün alım ve satımı yapılmaz.

Eski Kaftan yapılan ön değerlendirme sonrası Eski Kaftan olarak Antika Ekspertiz imiz objeyi yerinde görmek için verilen adrese gelebilir. Yapılan değerlendirme sonucu objenin Eski Kaftan alanlar için bir değeri olduğu anlaşıldığı takdirde alım / satım için gerekli teklif verilir.

Eski Kaftan Nedir?

Eski Kaftan Alanlar olarak, maddi değeri olan tüm eski, sanatsal değeri bulunan ve az bulunan ürünlere verilen bir tanımdır. Ürünün antika olması belirli şartlara bağlıdır;

Ürünün yapımı / yapıldığı zaman
Ürünün üzerinde bulunan deformelerin miktarı
Ürünün ünlü bir kişiye veya tarihsel bir döneme ait olması
Ürünün ender bulunur bir eşya olması

Bu ve diğer özelliklerle Antika Kaftan Alanlar değeri belirlenir. Bir antika Eski Kaftan Alanlar değeri taşıması için yaşlı olması gerektiği gibi tarihi eser özelliği taşıyanlar arasında da fark vardır.

Eski Kaftan Alanlar

Eski Kaftan Alanlar Koleksiyonların bu tutkulu alışkanlıklarına sizler de artık katkı sağlayabilecek tarihi birçok eşyaları da Eski Kaftan ürünlerini daha iyi bir değer fiyatına alış ve satış yapabileceksiniz.

Birçok değerli süs eşyaları kapsamında son derece antik ve tarihsel birçok obje ve ürünler çerçevesinde web sitemiz kapsamında bir bu bağlamda ki antik süs eşyaları ve objeler ile sizlerin kişisel müzelerinizi evinizin bir köşesinde bu tarihsel nesnelere yeniden can verebilirsiniz ve antika alanlar olarak bize ulaşabilirsiniz.

İletişim & WhatsApp

+90 532 235 30 74